Svatební hostiny i firemní akce v Praze

Šnyt Vysočany je ideálním podnikem pro firemní akce či tradiční české svatby, kde nesmí chybět poctivá kuchyně s moderním nádechem a správně vychlazený zlatavý mok. Prostory získaly při rekonstrukci v roce 2015 novou tvář, ale pohoda zůstala zachována. Dopřejte svým blízkým či spolupracovníkům atmosféru tradičního pivovarnictví v novém kabátu.

Pořádání firemních akcí

Restaurace Šnyt Vysočany je plně vybavena na pořádání firemních akcí, školení a prezentací. Připraví pro vás a vaše zaměstnance vše - od chutných rautů, přes tradiční českou kuchyni, až po koštování pivních speciálů z produkce pivovaru Lobkowicz. K tomu je připravené technické zázemí s TV, ozvučením a promítacím plátnem.

Zázemí pro děti

Myslíme i na naše nejmenší hosty, pro které máme připravený dětský koutek a také místnost pro pohodlné přebalování.

Šnyt Vysočany – pro pořádání oslav i večírků

Hledáte v Praze místo pro pořádání oslav a večírků? Záleží vám na profesionálním přístupu a pohodové atmosféře? Právě Šnyt Vysočany je pro vás to pravé! Tato značková restaurace je zcela nekuřácká a prostory jsou rozloženy do dvou pater s celkovou kapacitou 140 míst. Dále je možnost posedět ve zastřešeném dvoře. Skleněná střecha v chladných dnech zajistí uvnitř atria pohodlí. V letních měsících střechu otevíráme, a tak si naši hosté mohou užít dobrého moku i krásného počasí zároveň. Prosklené atrium nabízí dalších 40 míst.

Vánoční večírek i narozeninová oslava

Ať plánujete vánoční večírek nebo narozeninovou oslavu, vyjde vám ochotný personál Šnyt Vysočany vždy vstříc. Perfektní zázemí, usměvavá obsluha a tradiční české pivo točené nejmodernější výčepní technologií jsou základem pro tu správnou atmosféru!

Plánujete svatební hostinu, firemní akci či narozeninovou párty? Rezervujte si Šnyt Vysočany již nyní!

Právě na čepu
 
princ max x Vysoký Chlumec
Max X.
Lobkowicz Premium Lobkowicz Premium
Ležák
Kvasar Kvasar medový speciál
vysoky chlumec vit Chlumecký Vít
vysoky chlumec demon Vysoký Chlumec
Démon
vysoky chlumec flying cloud Ipa Flying Cloud